ReimaGo

         ReimaGO pohybový senzor pro děti 2                                                                 ReimaGO pohybový senzor pro děti 3

Přinášíme Vám žhavou novinku podzimu 2016 od finské firmy Reima.

Reimu už určitě moc dobře znáte a víte, že jsou její produkty dlouhodobě díky vysoké kvalitě sázka na jistotu. Pro Reimu je prioritou číslo jedna neustálý vývoj k lepšímu ať už v oblasti kvality materiálů, ale i použitých technologií. V případě ReimaGO se povedlo vše spojit dohromady. Je to chytrá kombinace funkčního oblečení, přenositelného pohybového senzoru a bezplatné mobilní aplikace.

ReimaGO je nový způsob, jak dětem ještě více zpříjemnit a udělat více zábavnou jakoukoliv outdoorovou aktivitu. Případně ty, kteří nejsou zase až tak nadšenými sportovci, motivovat, aby odložily mobily a tablety a vyrazily ven za dobrodružstvím. A jak to funguje? Stačí zasunout speciální ReimaGO senzor do kapsy a on bude snímat celý den veškou aktivitu a pohyb dítěte. Pohybový senzor byl vyvinut ve spolupráci se známou a rovněž finskou firmou Suunto, která se zaměřuje na náramkové počítače, hodinky, navigační přístroje a další technické vychytávky.

ReimaGO pohybový senzor pro děti 4            aplikace                    safe_image

Poté si stačí bezplatně stáhnout do Vašeho mobilního telefonu nebo tabletu aplikaci. Funguje na platformách iOS 8 a novějších verzích a Android. Podporuje angličtinu a ruštinu. Večer si můžete společně s dítětem sednout a prohlédnout si, jak aplikace vyhodnotila jejich den. V aplikace je pro děti připraveno spoustu her, které je odmění za dosažení jejich cílů a užijí si u nich spoustu zábavy. Děti tedy získají zdravotní benefity z pohybové aktivity, zábavu z hraní hry i potřebný odpočinek po fyzické aktivitě. Děti i rodiče určitě ocení, že je aplikace snadno ovladatelná a jednoduchá. Ukazuje dětem jejich pokroky a shromažďuje odměny za jejich aktivitu. Samotná hra nezabere nikdy moc času, takže děti mohou po pár minutách klidně zase vyrazit ven. Rodiče mají v aplikaci vlastní zobrazení, kde mohou sledovat úroveň pohybové aktivity svých ratolestí, nastavit individuální cíle a odměny.

ReimaGO nemonitoruje srdeční tepovou frekvenci ani nepočítá kalorie, ale měří intenzitu a délku trvání veškeré fyzické aktivity v průběhu dne. Senzor se zapne kdykoliv se dítě začne pohybovat, takže může být používán také ke sledování pohybové aktivity kdekoliv a kdykoliv v průběhu dne ve školce, škole, na kroužcích i během volného času.

Senzor je voděodolný a pracuje i v extrémně chladném počasí. Stejně tomu je i u oblečení Reima, které díky vysoké kvalitě materiálu, podlepeným švům a zateplení umožní nekonečně dlouhý pobyt venku při komfortní teplotě a v suchu. Několik produktů Reima z kolekce podzim/zima 2016 dostupných ve velikostech od 104 do 164 je vybaveno speciální ReimaGO kapsičkou, uvnitř které je nalaminovaný Movesense konektor pro připnutí senzoru. Ten se však dá umístit do jakékoliv kapsy, takže si ho dítě může vždy přemístit do toho, co má zrovna na sobě. Důležité je, aby kapsa, ve které senzor bude mít, byla umístěná blízko tělu a byla tak zajištěna přesnost měření pro co nejpřesnější výsledky.

Nás ReimaGo nadchlo. Také se Vám líbí?

Bundy  s kapsičkou na ReimaGo najdete tady  NAKOUKNĚTE

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.