Totseat

Webová stránka značky: Totseat
 

Totseat je nejvšestrannější židličkou na trhu. Lze ji použít na židle všech tvarů včetně židlí s otevřenou zádovou částí, s opěradlem vysokým mezi 25 až 75 cm a o šířce menší než 53 cm. Textilní židlička je ideální pro děti od 8 do 30 měsíců. Snadno se složí do malého cestovního pouzdra, takže ji máte neustále u sebe. Stačí navléknout na židli, upravit délku a posadit do ní miminko. Totseat je ideální dárek a skvělý cestovní doplněk do každé rodiny.

totseat coffee bean2

Totseat – dětská, textilní, přenosná, cestovní, vysoká židlička (sedačka, postroj) byla navržena tak, aby splňovala nejpřísnější bezpečnostní celosvětové normy. Bezpečnost, zdraví a štěstí dětí je hlavní prioritou a starostí designérky, která je sama maminkou. Každá opravdová Totseat židlička nese doživotní záruku.

Totseat židlička je vyrobena z jednoho kusu bezešvé pevné látky vysoké gramáže. Může se prát v pračce při 40°C a sušit v sušičce. Tkaniny samotné jsou bez škodlivých látek a splňují všechny kritéria pro kvalitní tkaniny dle norem REACH, EN71-3 a Öko-Tex 100. Všechny komponenty jsou pečlivě vybírány s cílem zajistit dlouhověkost při častém používání. Továrna, kde se Totseat vyrábí vlastní certifikaci ISO9001.

Ne každá cestovní jídelní židlička se může pochlubit bezpečnostním prověřením. Totseat je uznána po celém světě jako zodpovědně vyrobený bezpečný produkt, který umožňuje život na cestách a dělá ho trochu jednodušším.

Totseat prošel více než 900 testy na různých tvarech židlí nezávislými bezpečnostními experty, dětskými lékaři, fyzioterapeuty, zkušebními a kontrolními úřady, dobrovolníky z 23 rodin. Totseat je v souladu se směrnicí o obecné bezpečnosti výrobků (GPSG) a splňuje nejpřísnější evropské normy BS EN 13210, BS EN 14988, BS EN 1272, ASTM F2640-07, EN71- 3, BS7909, EN14682.

Totseat židlička musí být používána zodpovědně a na vhodné stabilní židli stojící na rovném povrchu. Dítě v Totseat by nikdy nemělo být ponecháno bez dozoru. Nesmí se používat v autě, tramvaji, autobuse, atd. 

Jednoduchá, praktická, do malé kabelky, do restaurace, na chatu, na návštěvu, kdekoliv na cestách… to všechno je Totseat. Proč už jednu nemáte? Svoje uplatnění si najde nejenom při výletech a návštěvách, ale i v malých interiérech.

Dostupná ve více barevných variantách - viz související zboží.

Baleno v dárkové krabičce.

POZOR NA PADĚLKY

V některých částech světa se občas objeví padělky židličky Totseat. PROSÍME POZOR. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za padělanou židličku Totseat. Padělané židličky Totseat NEJSOU vyrobeny dle náročných bezpečnostních norem. Výrobce tedy nezodpovídá za neoriginální výrobky.

JAK NA TO? 

Podívejte se na VIDEO ANIMACI

Podívejte se na VIDEO NÁVOD V PRAXI

Žádné produkty od výrobce Totseat nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.