Didriksons

Rostoucí oblečení je náš nový systém používaný u dětského oblečení Didriksons 1913. Tato geniální konstrukce umožňuje vypáráním jediného švu prodloužit velikost rukávů nebo nohavic. Tímto způsobem může oblečení růst společně s dítětem a vydrží mu tak na delší dobu. Tuto vychytávku naleznete u většiny z našich kombinézbund a kalhot.


ikona_bundy2 ikona_kalhoty2 ikona_mikiny ikona_kombinezy2 ikona_cepice2


Historie značky Didriksons 1913

V roce 1913 začala ve Švédsku výroba oblečení, které bylo odolné proti vodě a určeno především pro místní rybáře. Pro velký zájem obyvatelů se začala výroba rozširovat i pro veřejnost. Protože je Švédsko zemí moří a vlhkého počasí, nepromokavé obleččení Didriksons 1913 procházelo neustálým vylepšováním, až se stalo uznávané celosvětově. Nyní se těší oblibě také mezi dětským oblečením, které je pro své funkční vlastnosti uznávaným každou maminkou.

Didriksons výprodej

Neustále naskladňujeme nové kolekce Didriksons 1913 a módní kousky z předešlých kolekcí pro Vás zlevňujeme, nejen proto abychom uvolnili místo novému zboží, ale také abychom Vám udělali radost a to co se pro Vás zprvu zdálo být drahé pak můžete zakoupit výhodněji. 

 

 

 

200
298912002989

Stránka 1 z 8 - 172 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 8 - 172 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.