Affenzahn

HRAVÉ BATOHY, KTERÉ BUDOU PRO DĚTI KAMARÁDEM NA HRANÍ A ZÁROVEŇ UČEBNÍ POMŮCKOU

logo-affenzanh2

Značka Affenzahn získala certifikát Bluesign, který dokládá, že výroba batohů je šetrná k životnímu prostředí. Jsou vyráběny ekologicky šetrnou technologií z recyklovaných PET lahví. Až 50 % každého batůžku tvoří právě hmota recyklovaná z PET lahví. Pro menší batůžky Small Friends jich je přibližně šest, pro větší model Big Friends potom jedenáct.

Jejich hravost nespočívá jen v atraktivním vzhledu v podobě zvířátek, ale zejména v možnosti manipulovat končetinami zvířete a pomocí suchých zipů je připínat do různých poloh. Manipulovat lze i s jazykem zvířátka a měnit tak jeho výraz a zároveň trénovat jemnou motoriku, k jejímuž rozvoji výrazně přispívají i snadno otevíratelné přezky batohu. Zároveň děti rozvíjí svoji fantazii.

Samozřejmostí je ergonomický tvar batohu, který se dokonale přizpůsobí dětským zádům a nastavitelný hrudní pás. 

Praktické zapínání na zip umožní dětem snadné a rychlé otvírání a zavírání batohu a zároveň se postará o bezpečné uložení věcí.


BATŮŽKY JSOU VE DVOU VELIKOSTECH:

Batůžky do školky
1-3 roky • hmotnost 200 g • objem 4 l • rozměry 17x11x25 cm

afffenzahn tiger timmy funkce

FUNKNCE

1. Vyšívané detaily
Najděte roztomilé malé rozdíly prozrazující pozornost, která byla s láskou věnovaná všem detailům. Každý batůžek do školky Affenzahn je dokončovaný ručně, což přidává na individualitě každé malé tváře Affenzahn.

2. Vytahovací jazyk
Roztomilé! U každého Affenzahnu můžete vytáhnout ven jeho jazyk, kde najdete jméno jeho největšího kamaráda, vás!

3. Reflexní materiály
Je tma? Já tě vidím! Váš Affenzahn batůžek do školky má reflexní detaily, takže vás kamarádi najdou i za tmy.

4. Poutko na držení
Batůžky do školky Affenzahn mají vyztužené poutko na držení. Perfektní, když potřebujete batůžek ve školce nebo na zahradě držet v ruce.

5. Vyměkčené popruhy přes ramena
Hodíš si mne na záda? Affenzahn batůžky se díky sametově vyměkčeným popruhům se semišovým povrchem snadno nosí na malých dětských ramínkách.

6. Barevné zacvakávací spony
Chňapnout a zamáčknout. Affenzahn spona na prsním pásu batůžku se snadno rozepíná a zapíná. Malá barevná tlačítka vám pomůžou sponu otevřít ještě rychleji.

7. Výškově stavitelný prsní pás
Počkat! Dotáhni mne napevno! Výška prsního pásu je nastavitelná, takže ramenní popruhy drží bezpečně na ramenou a svačinový box je v bezpečí i za těch nejdivočejších dobrodružství.

affenzahn small friends all

 

Batůžky pro školáky

3-5 let • hmotnost 420 g • objem 8 l • rozměry 20x12x31 cm

affenzahn panda paul funkce

FUNKCE

1. Vyšívané detaily
Najděte roztomilé malé rozdíly, svědčící o pozornosti, která byla s láskou věnovaná všem detailům. Každý batůžek do školky Affenzahn je dokončovaný ručně a přidává tak na individualitě každé malé tváře Affenzahn.

2. Tlapičky na suchý zip
Affenzahn je hravý, stejně jako vy! Chcete si zahrát na schovávanou nebo udělat kuk? Bezva! Zakryjte mi oči mými tlapkami a můžeme si zahrát! Dokážete najít všechna další místa, kam lze ruce připnout?

3. Vytahovací jazyk
Roztomilé! U každého Affenzahnu můžete vytáhnout ven jazyk a najdete tam jméno jeho největšího kamaráda, Vás!

4. Přední síťovinová kapsa
Naplňte mi bříško! V přední kapse ze síťoviny na všech Affenzahn batůžcích do školky máte k dispozici ještě více prostoru pro užitečné věci, jako jsou třeba kapesníčky.

5. Vnější kapsy
Vnější kapsy ze síťoviny poberou na každé straně 0,33l lahvičku. Affenzahn batůžek se pak postará, aby lahvička držela bezpečně uvnitř kapsičky.

6. Reflexní materiály
Je tma? Já tě vidím! Váš Affenzahn batůžek do školky má reflexní detaily, takže vás kamarádi najdou i za tmy.

7. Tajné kapsy
Máte nějaké tajné poklady? Postarám se vám o ně. Vnější kapsa na nožičce vašeho Affenzahn batůžku má praktické zapínání na zip a je ideální pro přenášení malých pokladů.

8. Poutko na držení
Batůžky do školky Affenzahn mají vyztužené poutko na držení, perfektní, když potřebujete batůžek ve školce nebo na zahradě držet v ruce.

9. Vyměkčené popruhy přes ramena
Hodíš si mne na záda? Affenzahn batůžky se díky sametově vyměkčeným popruhům se semišovým povrchem snadno nosí na malých dětských ramínkách.

10. Barevné zacvakávací spony
Chňapnout a zamáčknout. Affenzahn spona na prsním pásu batůžku se snadno rozepíná a zapíná. Malá barevná tlačítka vám pomůžou sponu otevřít ještě rychleji.

11. Výškově stavitelný prsní pás
Počkat! Dotáhni mne napevno! Výška prsního pásu je nastavitelná, takže ramenní popruhy drží bezpečně na ramenou a svačinový box je v bezpečí i za těch nejdivočejších dobrodružství.

affenzahn big friends all

  

VÝHODY BATOHŮ AFFENZAHN

Batohy do školky Affenzahn jsou nejlepšími kamarády dětí po celém světě. Mají svoje speciální schopnosti a vlastnosti. Budou s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství a jsou to pěkné potvůrky!

Funkčnost
Od nastavitelného prsního pásu až po zavírání na zip, každičký detail je s láskou promyšlený. Batohy do školky Affenzahn jsou zábavné a funkční zároveň.

Kamarád
Zažívejte každé dobrodružství společně! S přátelskou tváří batůžku do školky Affenzahn je to jako kdybyste si s sebou všude nosili kousek domova.

Učitel
Objevujte svět prostřednictvím batůžků do školky Affenzahn. Vytáhněte jazyk, pohrajte si s poutkem, zatočte ručičkami. Hraní si s oblíbeným zvířátkem rozvíjí fantazii dítěte. Otevírání a zavírání přezek trénuje jemnou motoriku.  

Fair
Batohy jsou fair a eco-friendly, Affenzahn je partnerem bluesign® system, což je zárukou smysluplné ochrany zdrojů naší planety při výrobě těchto batůžků. Affenzahn také využívá materiálů, které jsou vyrobené z recyklovaných PET lahví.

ZPŮSOB VÝROBY

PET lahve se rozmělní na PET vločky, které mají podobný tvar jako kukuřičné lupínky. Ty se vyčistí ve vodní lázni, čímž se odstraní i zbytky etiket a lepidla. PET vločky se následně roztaví a smísí. Výsledkem je homogenní hmota, konzistencí podobná těstu na dort.

Dále se toto “těsto” vytáhne do dlouhých vláken a po ochlazení se spřádá do nití navinutých na cívkách. Na moderních strojích se z nití utká bílá tkanina, ta se z obou stran potiskne a z potištěných a nastříhaných kusů této tkaniny se ušije batůžek.

Ve srovnání s konvenčními způsoby výroby se o 20 % snižuje množství odpadních vod, o 50 % klesá spotřeba elektrické energie a emise znečišťujících látek se snižuje dokonce o 60 %.

Žádné produkty od výrobce Affenzahn nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.