Samonafukovací karimatka Yate X-tube modrá/šedá

 
Novinka Efekt lupa
 • 1 z 4
 

Samonafukovací karimatka s tvarem mumie a rozměry 183x58x3,8 cm pro malé i velké dobrodruhy. Bude skvělým parťákem pro vaše cesty do přírody.

Dostupnost Na dotaz
1 889 Kč    
Kód produktu SC00139
Značka Yate
Kategorie Karimatky
 

Samonafukovací karimatka Yate X-tube modrá/šedá

 • Model X-tube 3,8 je díky odlehčenému vnitřnímu materiálu lehký, takže nenosíte v batohu zbytečné gramy navíc a přitom se pohodlně vyspíte i v náročných podmínkách.
 • Vzduchové trubice po stranách zabraňují sklouznutí z karimatky a zvětšují její plochu do stran o 7 cm.
 • Karimatka má odlehčené jádro s Warm Zone a neklouzavý povrch "Yate micro brushed", který zvyšuje tření a zabraňuje tak klouzání spacího pytle v ne úplně ideálních podmínkách na spaní.
 • Ventil "Push in" stačí jen zamáčknout a už těsní, otočením se zajistí.
 • Součástí výrobku je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu
 • Kapsička na sadu na opravy je uvnitř obalu, aby nedošlo k poškození nebo ztrátě.

¨

 

Parametry

 • Materiál: Polyester 75 D
 • Hmotnost: 720 g 
 • Hmotnost může kolísat ±10%.
 • Rozměr: 183x58x3,8 cm
 • Rozměr balení: 14x30 cmTepelný odpor: 3.9
 
 


ZÁRUKA KVALITY
 

Moderní výrobky jsou obvykle nejen hezké na pohled, ale skrývají v sobě mnoho technických vymožeností a detailů, které nejsou vidět, avšak výrazně zvyšují kvalitu výrobku a činí ho výjimečným. U samonafukovacích karimatek jsou nejdůležitější 3 faktory: 1) nízká hmotnost, 2) malý objem ve sbaleném stavu a 3) dlouhá životnost.Nízkou hmotnost dosahujeme výběrem nejkvalitnějších materiálů jak pro povrch tak pro jádro. Materiál musí být lehký, ale zároveň pevný a odolný. Snížení hmotnosti dosahujeme také odlehčením vnitřní pěny. To ale nesmí být na úkor pohodlí a schopnosti dobře izolovat. Výběr materiálu a odlehčení má podstatný vliv na velikost sbaleného výrobku.Všechny naše výrobky mají zdvojenou vrstvu izolace proti unikání vzduchu, která je laminována na svrchní tkaninu. To zajišťuje vysokou ochranu a dlouhou životnost výrobku. Každá karimatka je po vyrobení 24 hodin testována, čímž odpadá riziko dodání vadného výrobku z produkce.

TEPELNÝ ODPOR

Veličina, která se stále častěji u karimatek udává. Tepelný odpor - R je fyzikální veličina, která vyjadřuje tepelně-izolační vlastnosti materiálu. Je přímo závislá na tloušťce materiálu a ?. Při dosahování co nejvyšší hodnoty R je cílem, aby tloušťka materiálu byla co největší a hodnota ? jednotlivých materiálů co nejnižší. Tepelný odpor R vyjadřuje odpor 1m2 materiálu proti prostupu tepelné energie při rozdílu teplot 1 K. Součinitel tepelné vodivosti ? vyjadřuje vlastnost materiálu vést teplo. Je to hodnota energie ve W, která projde materiálem tloušťky 1 m při rozdílu teplot 1 K mezi povrchy materiálu. Vysvětlivky: R = d / ? (m2.K.W-1); d – tloušťka materiálu (m); ? – Součinitel tepelné vodivosti materiálu (W.m-1.K-1)

 

 

Podobné produkty

Materiál vnější: 100% PES textilie
Materiál vnitřní: 100% polyuretan
Rozměry: 183x58x3,8 cm
Váha: 720g
Barva: oranžová/šedá
Rozměr balení: 14x30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.