KROSNY NA DĚTI, NOSIČE

PMD-dobrodruh-batuzkar

V této kategorii jsme pro Vás připravili velmi širokou nabídku dětských nosítek, krosen a doplňkového sortimentu jako jsou pláštěnky, třmeny, apod. Aktuálně máme v nabídce krosny na děti od uznávaných značek Deuter, LittleLife, OspreyFerrino.

Pokud již nechcete být na svých výpravách do přírody i po městě omezováni kočárkem, tak není nic jednoduššího, než najít tu pravou dětskou krosnu a uvolnit si tak ruce. Většina dětí nošení miluje a Vy si na výletě alespoň zvýšíte fyzickou kondici. Pokud budou děti unavené, tak jim nebude nic bránit, aby si po cestě daly šlofíka. Modely, které nabízíme, jsou i na takové situace koncipované. Pohodlně bude dítěti i tomu, kdo ho nese. Máme to vyzkoušené na vlastní i cizí kůži. :-)

PŮJČOVNA: Pokud budete přeci jenom při výběru toho správného modelu váhat, můžete si krosnu půjčit v rámci našeho testcentra. Jakmile se po výletě rozhodnete, že si krosnu koupíte, tak budete mít půjčovné zdarma.

S výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme a vše názorně předvedeme přímo u nás na prodejně, tak se zastavte a omrkněte, co tu máme.  :-)      NAKOUKNĚTE

Nově máme v sortimentu také nosící oblečení pro mamky pohodářky.

 

Nejprodávanější

50
95991509599
Značky
 
 
velikost

Stránka 1 z 1 - 50 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 50 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.