Hodnocení obchodu

4,9 551 hodnocení
Přidat hodnocení
5
524x
4
11x
3
7x
2
6x
1
3x
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora | 23.9.2018
+ velký výběr
+ příjemný personál v prodejně

Avatar autora | 21.9.2018
Osobní a velmi ochotný přístup personálu.
Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,děkujeme za velmi kladnou recenzi.Moc nás těší :-) Doufáme že budete s náhradním pítkem spokojená jako jste i s termoskouhttps://www.promaledobrodruhy.cz/nahradni-pitko-k-termosce-a-lahvi-alfi/. Ještě Vám doporučím nahlédněte máme čistící kartáč a tablety. https://www.promaledobrodruhy.cz/cistici-kartac-alfi-cleanfix-30-cm/ https://www.promaledobrodruhy.cz/cistici-tablety-alfi-clean-tabs-20-ks/ Budeme se těšit na další Vaší návštěvu v naší kamenné prodejně. s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 18.9.2018
+ Veliká spokojenost s komunikací od objednání až po dodání.

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,děkujeme za kladnou recenzi.Doufáme že malá dobrodružka bude s batůžkem spokojená :-)https://www.promaledobrodruhy.cz/detsky-batoh-boll-roo-crocus-12-l/ nahlédněte na naše lahve ,https://www.promaledobrodruhy.cz/vyhledavani/?string=lahve mohla by se hodit do batůžku. s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 16.9.2018
+ Dobrá komunikace
+ Rychlé dodání
- Asi nic.

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,moc děkujeme za kladnou recenzi. Moc si toho vážíme.:-) Doufáme že vám káva s čajem chutnala.https://www.promaledobrodruhy.cz/grower-s-cup-caj-v-cestovnim-baleni/ https://www.promaledobrodruhy.cz/grower-s-cup-kava-v-cestovnim-baleni-guatemala/. Mrkněte na naše novinky.https://www.promaledobrodruhy.cz/novinky/ Budeme se těšit na Vaší další objednávku. s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 12.9.2018
+ Outdiorove obleceni i pro hodne male deti, obsluha dovede zbozi doporucit podle potreby zakaznika
+ U metra a tramvaje

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,děkujeme za krásnou recenzi.Velice nás těší :-) Nahlédněte na naše novinky.https://www.promaledobrodruhy.cz/novinky/ s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 11.9.2018
+ Quick delivery

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,děkujeme za kladnou recenzi.A věříme že doplňky od nás Vám budou užitečné:-):-) Mrkněte na naše novinky.https://www.promaledobrodruhy.cz/novinky/ s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 7.9.2018
+ velký sortiment kvalitního outdorového zboží

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,děkujeme za kladnou recenzi.Přejeme aby se Vaším dobrodruhům oblečení dobře nosilo.:-) Budeme se těšit na další Vaší objednávku tady https://www.promaledobrodruhy.cz/novinky/ s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 4.9.2018
Rychlá objednávka, batůžek je jako na fotografii, moc pěkný, přehledný web.
Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,moc děkujeme za Vaší kladnou recenzi,velice nás těší jakákoli kladná recenze.:-) Přejeme aby se batůžek dobrodruhovy dobře nosil.Ještě doplněk k batůžku https://www.promaledobrodruhy.cz/lahve-a-doplnky/ Budeme se těšit na další Vaší objednávku u nás. s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 4.9.2018
+ rychlé jednání

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,velice děkujeme za Vaší kladnou recenzi,a nákup batůžku https://www.promaledobrodruhy.cz/detsky-batoh-boll-falcon-20-boysenberry-2/. Ještě můžeme doporučit doplněk do batůžku https://www.promaledobrodruhy.cz/vyhledavani/?string=pen%C4%9B%C5%BEenka. Peněženku. s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 4.9.2018
+ Příjemná komunikace

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,děkujeme za Vaší kladnou recenzi,přejeme aby se batůžek https://www.promaledobrodruhy.cz/detsky-batoh-boll-roo-crocus-12-l/ dobře nosil. Na výlety Vám ještě doporučím sedátko https://www.promaledobrodruhy.cz/skladaci-sedatko/ nebo skákací gumu https://www.promaledobrodruhy.cz/vyhledavani/?string=skakac%C3%AD+guma nejen na výlety. s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 3.9.2018
+ u stanice metra

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,děkujeme za Vaší kladnou recenzi,a přejeme aby se malému dobrodruhovy ID náramek dobře nosil.:-)Ještě mrkněte na doplňky https://www.promaledobrodruhy.cz/vyhledavani/?string=dinosaur s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 3.9.2018
+ naprostá rychlost vyřízení objednávky a odeslání zboží
+ skvělá komunikace

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,děkujeme za Vaší kladnou recenzi.A přejeme Vašemu malému dobrodruhovy aby se s nákoleníky dobře lezlo.:-) Ještě mrkněte na doplňky pro nejmenší :-)Batůžky s vodítkem. https://www.promaledobrodruhy.cz/vyhledavani/?string=voditko s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 2.9.2018
+ Prodejna leží na dobrém místě

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,velice děkujeme za Vaší kladnou recenzi.A doufáme že se Vaším dobrodruhům budou batůžky https://www.promaledobrodruhy.cz/detsky-batoh-boll-roo-dutch-blue-12-l/ https://www.promaledobrodruhy.cz/detsky-batoh-boll-roo-truered-12-l/ dobře nosit. :-)Ještě mrkněte na https://www.promaledobrodruhy.cz/vyhledavani/?string=Lahev Budeme se těšit na další Vaší návštěvu,v naší kamenné prodejně. s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 29.8.2018
+ Kvalitní outdoorové oblečení a doplňky
+ Skvělá komunikace obchodu a ochota vyjít vstříc
+ Rychlé a bezproblémové dodání zboží

Nakupuji zde pravidelně, neboť náš nyní devítiletý syn na outdoorovém oblečení od Malých dobrodruhů vyrostl. Nabízené oblečení je kvalitní a vždy splnilo naše očekávání i vcelku náročné požadavky. Od nepromokavých kalhot Reima, které odolávaly norskému větru i dešti, až po softshellové a letní kalhoty Fantom, které jsme vedle běžného nošení doma také větrali v rumunských horách. Po celá ta léta zůstává kvalita komunikace obchodu na velmi vysoké a profesionální úrovni a také oceňuji rychlé dodání zboží.
Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení.Velice si toho vážíme že malý dobrodruh vyrůstá v našem nejen rostoucím oblečení.:-):-)Ještě doporučujeme https://www.promaledobrodruhy.cz/membranove-obleceni/ podzim se blíží. Těšíme se na další Vaší dobrodružnou objednávku. s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 26.8.2018
+ Skvělá a osobní komunikace

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,děkujeme za kladnou recenzi. A doufáme že malý dobrodruh bude se školním batohem https://www.promaledobrodruhy.cz/skolni-batoh-boll-school-mate-18-l-giraffe/ spokojen a bude se mu dobře nosit.:-) Ještě doporučím doplňky do batohu. https://www.promaledobrodruhy.cz/lahve-a-doplnky/ Budeme se těšit na Vaší další objednávku. s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 20.8.2018
+ super online poradenství
+ skvělá a rychlá komunikace
+ rychlé odání

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,děkujeme za Vaše kladné hodnocení.Doufáme že jste s naším UV oblečením spokojeni. Sluníčko pořád svítí.Mrkněte na kšiltovku Reima.https://www.promaledobrodruhy.cz/detska-ksiltovka-reima-boat-pale-rose/ Budeme se těšit na Váš další nákup.:-) s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 17.8.2018
Na objednané náramky jsem čekala velmi dlouho, po urgenci mi bylo sděleno, že je problém s dodavatelem. Když nedošly ani po dalším čekání, zrušila jsem objednávku a dohodli jsme se, že dostanu peníze zpět.I po několika urgencích a slibech ze strany obchodu, že peníze dostanu, stále nemám platbu připsanou. Absolutně nespolehlivý obchod, jenom sliby a služby katastrofální.Jsem zvědavá, zda se ještě vrácení peněz dočkám
Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den, velice nás mrzí, co se ve Vašem případě stalo. Ano, udělali jsme chybu, v době velkého zájmu o identifikační náramky, jsme je nechali rozsvícené s tím, že jsou Na cestě od dodavatele z Anglie. Vždy to tak fungovalo a vždy vše přišlo. (https://www.promaledobrodruhy.cz/vyhledavani/?string=n%C3%A1ramek) Od konce června má bohužel české zastoupení značky LittleLife problém s tím, že na dodacím listě od výrobce má náramky potvrzené, ale fyzicky nepřijdou. Chtěli jsme tím umožnit dostupnost této fajn vychytávky, jinde v ČR nebyla. Po měsíci, kdy jste bohužel nebyla jediná, nám přišla velká dávka dvou designů. Všechny čekající zákazníky jsme obvolali a nabídli jim jako omluvu výraznou slevu. Se všemi jsme se domluvili. U Vás bohužel došlo k opačnému případu, což chápeme. Peníze byste měla mít na účtu. Prosíme o jejich kontrolu. Velmi se za vzniklé problémy omlouváme. Pro nás je to do budoucna také poučení už neslibovat, co opravdu nemáme na skladě fyzicky, ikdyž dlouhodobě průběžné doplňování funguje. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný zbytek prázdnin. Za celý tým Promaledobrodruhy zdraví Eva Stroupková - majitelka.
Avatar autora | 12.8.2018
+ Dobrá komunikace, objednávka rychle vyřízena, nakupuji opakovaně a vždy spokojenost

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,děkujeme za kladnou recenzi. K mikině se také hodí membránové oblečení. https://www.promaledobrodruhy.cz/membranove-obleceni/ Těšíme se na Vaší další objednávku.:-) s pozdravem za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 10.8.2018
+ velice ochotný a příjemný personál

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den, jsme rádi že jsme Vám mohli vyhovět. Mrkněte na membránové oblečení . https://www.promaledobrodruhy.cz/membranove-obleceni/ Doufáme že se k nám budete vracet s úsměvem :-) Za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.
Avatar autora | 9.8.2018
+ Na metru
+ prijemny a vstřícný personál

Avatar autora 26.5.2019
Dobrý den,moc děkujeme za kladné hodnocení . https://www.promaledobrodruhy.cz/vse-na-cesty/ Budeme rádi když nás navštívíte znovu.Za tým Promaledobrodruhy.cz Martina.

Stránka 1 z 28 , položek celkem: 557

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.