Dobrodružství s Adventure Menu

Jak si uvařit v přírodě aneb Pytlíku vař!

 

I v této výjimečné situaci, kdy jsou malí dobrodruzi doma, máme další video z jejich tvorby Dobrodruzi dobrodruhům.

 

Zavolejte k obrazovce své malé dobrodruhy a nechte je koukat, těm našim dobrodružkám to udělá velkou radost.

 

Dnes vás holky naučí připravit výborné jídlo v přírodě, stačí znát pohádku Hrnečku vař.

 

Nechte se inspirovat k zorganizování pikniku kousek od domova. Čistý vzduch a to být jen s dětmi je léčivé a v této době víc než nutné zařadit na každý den alespoň na 1-2 hodinky.

 

A pokud to venku nepůjde, v obýváku určitě taky nebude nuda. Můžete to vzít jako naše dobrodružky a udělat si dobrodružný výlet po byte, který zakončíte úžasným představením s Adventure Menu. 

 

 

Jídla Adventure Menu najdete u nás v kategorii vše na cesty, kde můžete najít i cestovní čaje nebo cestovní kafe. 

 

 

Vyzkoušeli jsme si i suchou variantu Adventure menu  na vlastních chuťových buňkách a musíme uznat, že jídlo chutná skvěle. To bychom do trvanlivých hotovek z pytlíku nikdy neřekli. Složení je taky super, bez náhražek, konzervantů i éček. Prostě jídlo, které vás zasytí a ještě vám na výletě nedělá zátěž v batohu.

 

Kdy sáhnout po Adventure menu? Kdykoliv, kdy budete chtít vyrazit na výlet a budete chtít kvalitně jíst. Na výlet na kole, či na túru do hor doporučujeme právě suchou variantu. Díky skladnému a odolnému balení si ho klidně můžete přibalit i na vodu. Nic se mu nestane.

Porce jsou dostatečně velké, včetně přílohy. Stejně promyšlený a v praxi opravdu funkční je i systém ohřevu bez ohně. Široká je i nabídka jídel. Za zmínku stojí i sladká možnost jídla a svačinky v podobě sušeného masa

 

No a teď sbalit batoh a hurá na výlet!

 

A jak si užít piknik s dětmi?

PŘEJEME HEZKOU ZÁBAVU (2)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.