Staňte se Dobrodruhem Reportérem

51

Kamarádi, začal jsem cestovat po Česku i za jeho hranice. Rád sbírám inspiraci na náš sortiment, který se snažím ladit tak, aby jste měli v nabídce vždy jen ty nejkvalitnější kousky. Zároveň jsem začal při svých cestách psát dobrodružný cestovatelský deník, do kterého pro vás sbírám tipy na zajímavá místa, kam podniknout výlety, kde se dobře v dané lokalitě můžete najíst, čemu se naopak vyhnout atd. Můj deník je k přečtení zde.

Budu rád, pokud mi s tvorbou obsahu pomůžete i vy. Založil jsem proto tuto sekci “Dobrodruh Reportér”. Členem party reportérů se můžete stát i vy. Máte tip na nějaké zajímavé místo? Sepište mi o něm pár vět, přidejte fotky a váš článek může inspirovat ostatní, kteří si neví rady, co s načatým odpolednem, víkendem, prázdninami a chtěli by přitom někam vyrazit.

A mimochodem v inspirativních tipech se meze nekladou.

Ostatní můžete inspirovat například i seskládáním nákupu nebo konkrétního outfitu z našeho sortimentu. Máte radost z věcí, které jste dětem u nás pořídili? Nebo sami prckové se chtějí pochlubit, jak jim to sluší? Pošlete nám fotku s krátkým popisem a my ji ostatním rádi zveřejníme tady i na fcb. 

Pokud se zapojíte výše uvedenými způsoby do příspěvků k našemu obsahu, odměním vás slevou v podobě -7% na vaše nákupy.

A kam článek nebo fotky posílat? Na náš mail obchod@promaledobrodruhy.cz Tak neváhejte a přidejte se k nám!

 ,

 FOTOGALERIE DOBRODRUH REPORTÉRŮ: 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.