Večerní valentýnská srdcovka

Banner pro článek

 

VALENTÝNSKÁ VEČERNÍ SRDCOVKA -> STAŇ SE AMOREM A ZASÁHNI SVŮJ OBLÍBENÝ KOUSEK.


Srdce k produktu 50x50 px Krásného Valentýna přejeme všem zamilovaným mamkám pohodářkám i taťkům dobrodruhům. 

Srdce k produktu 50x50 pxNáš malý dobrodruh se taky zamiloval a jde mu z toho hlava kolem, tak si pro vás připravil tuto zamilovanou akci.

Srdce k produktu 50x50 pxStaňte se na jeden večer Amorem a zasáhněte svým zamilovaným šípem svůj oblíbený produkt.PMD-dobrodruh-batuzkar bez půdy

Srdce k produktu 50x50 pxVečerní srdcovka se bude u nás na e-shopu konat ve středu 12.2.2020 večer.

Srdce k produktu 50x50 pxNejen jako poděkování za vaši velkou přízeň, díky které jsme tady, ale také jako náš valentýnský dar,

uspořádáme již 4. kolo oblíbené dobrodružné večerní srdcovky o vybrané kousky v našich skladech.

Srdce k produktu 50x50 pxVyplatí se připravit si do batohu kousky označené Srdce k produktu 50x50 px!

Pozor! Bude to napínavé, prostě střílečka plná lásky. Srdce k produktu 50x50 pxSrdce k produktu 50x50 pxSrdce k produktu 50x50 px přidáváme až do středečního odpoledne a zároveň do té doby budou ubývat, protože se prodají ještě před vyhlášením srdcovky na eshopu i prodejně.

Tyto označené kousky ve středu večer kolem 21.hod na cca 60 min ještě více zlevníme.

Slevy budou 15%, 30%, 40%, 50% někdy až na 70% z PŮVODNÍ CENY.

Srdce k produktu 50x50 px Produkty jdou vyfiltrovat zaškrtnutím SRDCE!

 

2_1 3_1

 Srdce k produktu 50x50 pxDoporučujeme si nákup dopředu do batohu předpřipravit a s tím vám hodně pomůže udělat si REGISTRACI. Když se přihlásíte na svůj účet, tak si systém bude pamatovat, co jste vložili do batohu na mobilu, tabletu, pc doma i jinde. Díky tomu budete moc přidávat srdíčka do batohu přes mobil do aleluja a po vypuknutí srdcovky si celou objednávku před odeslání zkontrolovat na počítači, kde věříme že je to mnohem přehlednější. 

Srdce k produktu 50x50 px Doporučujeme si připravený obsah před startem akce vyfotit, abyste měli srovnání s cenou večer po nahrání slev. Toto v předchozích kolech velmi pomohlo k rychlému rozhodování, zda objednávku odeslat nebo ne.

Srdce k produktu 50x50 px V batohu uvidíte cenu správnou, pokud budete potřebovat vědět o kolik % je snížená, musíte najet na tečky pod cenou, ukáže se vám v informačním okně % celková.

animation

Srdce k produktu 50x50 px Na takto označené produkty nebude platit ve středu večer věrnostní sleva. Ale nebojte se, všechna srdce dostanou další min. 10% slevu, takže levněji určitě nakoupíte.

Mobil na PC2_1

Srdce k produktu 50x50 px Pokud půjde o poslední kus, bude to opravdu boj. V tu chvíli bude záležet, kdo objednávku odešle po spuštění akce jako první. Ostatním ten poslední produkt z batohu zmizí.

Srdce k produktu 50x50 px Začátek i konec oznámíme příspěvkem fb a pin ve storries. Je proto potřeba nás na některé z těchto sítí sledovat.
Srdce k produktu 50x50 px Rozcvičte se pořádně, rychlejší a přesnější ruka vyhrává!

Srdce k produktu 50x50 px Využijte této Srdcovky a vybavte se na jaro, léto i příští zimu. Můžete trefit na skvělou rostoucí bundu pro malého dobrodruha i na běžeckou bundu, termoprádlo, mikinu pro mamky za velmi nízkou cenu. Pro tatínky u nás taky něco najdete...Doporučujeme začít výběrem v kategorii přes filtr, kde zaškrtnete SRDCE

 

Velké poklady najdete v kategoriích:

12_2

3_24_1

58

67

 


Srdce k produktu 50x50 px Bude to napínavé, berte to s humorem, uložte děti, dejte si vínko a pojďte se s námi ve středu večer bavit.Praktické info:


Srdce k produktu 50x50 px Slevy platí do ukončení akce, nebo vyprodání zásob, tzn. že musí být kousek s dostupností - Skladem.
Srdce k produktu 50x50 px Velmi pozorně si zkontrolujte svůj batoh těsně před jeho odesláním, protože pokud někdo odeslal objednávku o vteřinku dříve než vy a "prali" jste se u regálu o poslední kousek , z Vašeho batohu, toto zboží systém automaticky vyjme!
Srdce k produktu 50x50 px Pro uplatnění slev je nutné objednávku dokončit. Pokud objednávku v pořádku dokončíte a náš e-shop ji přijme, obdržíte obratem automatický mail s textem: Vaši objednávku jsme v pořádku přijali atd. ..... .
Srdce k produktu 50x50 px Doporučujeme proto volit platbu bankovním převodem nebo dobírkou a ne platební bránu, ta vám může objednávku zkomplikovat nějakým výpadkem.
Srdce k produktu 50x50 px Slevy není možné uplatnit dodatečně a ani je nelze uplatnit na objednávky vytvořené dříve.
Srdce k produktu 50x50 px Na objednávky v této akci již nelze uplatnit další slevy a slevové kódy.
Srdce k produktu 50x50 px Objednávky z této akce je možné sloučit s již vytvořenými objednávkami na promaledobrodruhy.cz (slevy však na tyto již vytvořené objednávky uplatnit nelze) a my je můžeme zaslat společně v jednom balíčku za jedno poštovné (v tom případě do poznámky napište č. obj., se kterou si ji přejete spojit).

Srdce k produktu 50x50 px S velikostí rádi poradíme, jsme tu pro vás až do středeční půlnoci na chatu , telefonu 601 081 777 i emailu obchod@promaledobrodruhy.cz

Srdce k produktu 50x50 px Pojďte si batoh naplnit už teď, ať uděláte radost sobě i blízkým. PMD-dobrodruh-batuzkar bez půdy

 

4

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.