Vánoční otevírací doba

Jak bude naše prodejna dostupná v období Vánoc?

Níže najdete kompletní rozpis na celý prosinec, adventní víkendy a začátek roku 2020.

Před Štědrým dnem ve čtvrtek 19.12.2019 pro vás rozšiřujeme otevírací dobu až do 20.hodiny, abyste si objednávky, které si budete chtít vyzvednout osobně, u nás stihli převzít dle vašich možností.

Garance dodání do Vánoc

U objednávek, které u nás na e-shopu uskutečníte do 17.12.2019 na zboží SKLADEM garantujeme dodání do Vánoc. Pokud uskutečníte objednávku po 17.12.2019 je možné, že i tato objednávka dorazí ještě před Vánoci, nicméně zde již po zkušenostech z minulých let ruku do ohně za dopravce nedáme. Zvolte v tomto případě Zásilkovnu nebo DPD, tam je šance, že ještě zboží přijde pod stromeček. Pokud však na tyto objednávky nebudete spěchat a stačí vám dodání balíčku třeba do Silvestra, nebojte si svoji obednávku u nás na webu vytvořit. Dopravci fungují 30.12.2019.

My tu budeme mezi svátky 27.12. a 30.12. a budeme expedovat, tak se neváhejte na nás obrátit. Snažíme se o maximálně nepřetržitý provoz tak, jak je v našich možnostech.

Ježíškova nápověda

Lámete si hlavu, co Ježíškovi poradit, aby pro vaše malé dobrodruhy vybral?

Podařilo se nám do jeho seznamů u nás před nedávnem nahlédnout a zde jsme si opsali pár supr dárečků, které určitě potěší: Ježíškova nápověda.

2019VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.