Legenda tajemného Craftovníku ožívá!

Pojďte si s námi užít dobrodružství poslední sobotu před začátkem školního roku...

 

 

Při svých cestách necestách o letních prázdninách se Malý dobrodruh zatoulal až do daleké Skandinávie. Rád vyhledává tajemná místa a řeší různé záhady. Protože sám patří do říše pohádek, dostane se i na místa, která jsou ostatním ukrytá. Na jednom takovém místě mu bylo prozrazeno tajemství o bájném Craftovníku. Craftovník, strom obestřený tajuplnou legendou, který vykvete a vydá své velmi podivuhodné plody pouze jednou za život. Jeden takový strom byl prý před desítkami let vysazen i v Praze. Jeho květy by se měly ukázat pouze na malou chvíli první zářijovou sobotu.

Aby mohl Dobrodruh jeho přesnou polohu najít, byla mu svěřena mapa, ve které se přesná cesta ke Craftovníku postupně odhalí po splnění úkolů. Tajemná osoba, která Dobrodruhovi mapu předávala, mu kladla na srdce, aby si na cestu nezapomněl vzít velmi důležitý klíč, který dopomůže k odhalení a rozkvetení Craftovníku, a tím je dětský smích.. poté, co strom vykvete, vydá své plody - craftíky - velmi krásná Craft funkční trika, která si bude možné sklidit.

 

Craftovnik_promo_14

 

Kamarádi, přátele, přijďte proto Malému Dobrodruhovi pomoci strom najít. V sobotu 2.9. 2017 spolu prožijeme dobrodružnou cestu, kdy se za Craftovníkem a jeho pokladem vydáme z naší dobrodružné základny- Pobřežní 380/2, Praha 8 - Florenc, sraz v 10.hodin.  Zde se budete moci před cestou občerstvit díky malé svačince, kterou pro Vás Malý dobrodruh ráno nachystá. Protože strom vydá zhruba 40 plodů, je i počet míst omezený na 40 rodin. Proto neváhejte a registrujte si místo v Dobrodruhově partě na mail obchod@promaledobrodruhy.cz my vám následně vaše místo potvrdíme a postupně zašleme i bližší instrukce.

 

Legenda Craftovníku ožije již brzy, buďte proto s námi při tomto magickém okamžiku...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.