Impregnace jako dárek

IMPREGNACE JAKO DÁREK (1)

 

Už nějakou dobu je tu s námi mráz, kvůli kterému jsme vytáhli zimní bundy a kombinézy. Často je dobré je po sezóně vyprat. Ale přiznejte se, kdo je ještě impregnuje? Kdo je rodilý lyžař, tak dobře ví, jak se o membránové oblečení starat, ale pořád je tu dost z vás, kdo nad tím ještě tápe. Nově teď k vybraným zimním produktům nabízíme oblíbenou impregnaci, v hodnotě 319 Kč, jako dárek.

 

Proč je důležité prádlo impregnovat? Membrána funguje jako otočený trychtýř, kdy je větší otvor u těla a odvádí od něj pot na povrch. Není však jeho úlohou zabránit vniknutí vody z venčí. Pokud tedy není správně naimpregnovaná, tak se tyto trychtýřky ucpávají a pot neodchází na povrch. 

 

Jak zjistit, kdy bundu naimpregnovat? Říká se, že je dobré prádlo impregnovat po každém 3. praní, ale není to pravidlem a lepší je, udělat si menší kapičkový test. Na bundu, kalhoty nebo jiné membránové prádlo, kápnete trochu vody. Pokud kapička stéká, tak jsme v suchu, pokud se začne vsakovat, je dobré ji naimpregnovat. 

Impregnace zdarma

 

 

A teď k otázce, ke kterým produktům můžete impregnaci získat? Všechny produkty jsou označené ikonou s impregnací Nikwax TX.Direct Wash-in 300ml. Tuto impregnaci sami na naší dobrodružné základně používáme a jsme s ní velmi spokojeni. Použití je snadné a rychlé.  

 

impregnace jako dárek

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.