Co dětem na Den dětí?

Výbava do školky, školy web

batuzkaror

 

Připravte se na DEN, KTERÝ BUDE PATŘIT DĚTEM!!! 

 

V posledních měsících to naše děti neměly lehké! Absolvovaly zcela nečekané dobrodružství, kdy se jejich prostor na hraní a poznávání smrskl do prostoru bytu, v lepších případech bytu a zahrady. Kolem byla  spousta napětí a stresu. Ustarané tváře rodičů byly na denním pořádku. Děti se musely obejít bez kamarádů a dalších oblíbených aktivit.

Ale naši malí i větší DOBROdruzi se s tím statečně poprali. A kolikrát byli nám samotným oporou. Zvládli domací vyučování a izolaci od ostatních lidí. 

 

Nezasloužili by si proto smysluplnou odměnu? 

 

Ano! Víme, že vy jste byli také stateční a zvládli roli matky, otce, chemikáře, češtinářky, životního kouče a sudího. Do toho vaření, uklízení, praní a šití roušek. Jo, byl to hardcore!  Tleskáme vám, skandujeme a boucháme Prosečko. Jsme rádi, že ve většině případů můžeme dát dětem aktovku na záda a vypravit je zpět do školy za kamarády. A malinko si oddechnout.

 

DĚTSKÝ DEN se blíží!!!  

 

Pojďte tedy darovat vašim školákům i předškolákům nějakou smysluplnou věc, která jim udělá radost a vykouzlí úsměv na tváři, který je nevyčíslitelnou  odměnou zase pro vás.

 

Ale samozřejmě si můžete něco koupit i vy! Maminky Pohodářky a Tatínkové DOBROdruzi! To je jasná páka. Na to přece nemusíte mít speciální den. My jsme tady pro vás! 

 

Ale děti jsou na prvním místě. Ostatně jako vždycky, žejo!? A tak to má být!

Tady je seznam a  žhavé tipy na dárky, které dětem zaručeně udělají radost. A hlavně, nemůžou je sníst. Takže vám vydrží leta. A to se vyplatí :) 

 

 

 

 

 

Prosíme, POZOR!
DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 500 KČ (1)

Protože jsme prostě dobráci od kosti, tak od teď dostanete ke každé objednávce nad 500 korunek českých DÁREČEK.

 

 

S láskou vám přibalíme malý plecháček sympaťáček. Ovšem pod jednou podmínkou! Musíte slíbit, že plecháček vezmete za dobrodružstvím do přírody. On to tak má rád. 

 

 

 

Všechno nejlepší dětem i vám všem přeje celý tým

 

 

ProMaléDobrodruhy.cz

 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.