Buďte spolu s rodinou o Vánocích v pohybu a vyhrajte lyžařský set REIMA!

SOUTĚŽ S REIMOU

Malý dobrodruh už si plánuje, jak vyrazí o Vánocích ven - do hor, na lyže, a užije si venku spoustu srandy s kamarády. Připravil si pro vás vánoční soutěž, abyste se i vy, dobrodružná parta, vydali o vánočních svátcích ven a nezaháleli jen s mísou cukroví u pohádek u televize. A soutěžit se bude o skvělou cenu - kompletní lyžařský set REIMA (kalhoty + bunda)!

Jaké jsou podmínky soutěže? Brnkačka…

  1. NAFOŤTE se s jakoukoliv věcí, kterou máte zakoupenou z našeho eshopu www.promaleobrodruhy.cz - od drobností jako batůžky, čepice, lahvičky, hry až po jakoukoliv část nebo celý komplet oblečení;) Prostě popadněte věc, kterou jste u nás koupili, nafoťte se s ní třeba na rodinném výletu, před lyžovačkou, koulovačkou… K fotce připište pár vět, krátký příběh, jak spolu rádí trávíte společný čas.
  2. POŠLETE fotku s textem na mail: obchod@promaledobrodruhy.cz
  3. Přijetí fotky vám potvrdíme mailem, ve kterém naleznete odkaz na album na Facebooku https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1343954765733077.1073741861.240112806117284&type=1&l=28a6f0139d , do kterého bude fotka umístěna.
  4. SDÍLEJTE tuto facebookovou fotku pomocí tlačítka “sdílet” s vašimi přáteli.
  5. Dejte LIKE naší facebookové stránce promaledobodruhy
  6. A jak dlouho budeme soutěžit? Napsali jste si o něco Ježíškovi a protože jste byli hodní, očekáváte, že pod stromečkem nějakou věc od nás najdete? Skvělé - soutěžíme až do 31.12.2017, takže budete mít spoustu času fotku poslat. 
  7. Slosování DOŠLÝCH FOTEK proběhne v úterý 2.1.2018, v poledne 2.1.2018 bude zveřejněno jméno vítěze.

 

O co budeme soutěžit?

O jeden lyžařský komplet REIMA (bunda + kalhoty). Vybírat si bude moci vítěz z kombinace pro holčičku nebo kluka. 

 SOUTĚŽ S REIMOU (1)

Zobrazené modely zařazené do soutěže - bunda Regor, Roxana. Kalhoty Loikka v modré nebo růžové variantě. Velikost bude dodána od výrobce přímo z Finska. Podrobné podmínky soutěže jsou ke stažení zde: Pravidla souteze.

A to ještě není všechno...!

Pokud si chcete zasoutěžit ještě více, můžete až do 31.12.2017 soutěžit s REIMOU o rodinnou dovolenou v Laponsku a další hodnotné ceny. Finská značka Reima se rozhodla rozpohybovat rodiny z 15 zemí světa a za cíl dala, aby se zapojeným rodinám povedlo dosáhnout 1.000.000 hodin strávených venku, to už se podařilo, ale soutěží se dál - chcete se připojit i vy a zasoutěžit si o pobyt v Laponsku? Mrkněte na tyto stránky, kde najdete podrobné informace. 

 Podmínky a průběh mezonárodní soutěže o týdenní pobyt v Laponsku a další hodnotné ceny se řídí podmínkami společnosti Reima Finsko.

sm_528561_Tuli_527289_Tartu_Inga_and_Reima

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.